DayZ sa práve objavilo v Xbox Store!

Bez predošlého ohlásenia sa práve v ponuke Xbox Store objavila Game Preview verzia DayZ. Nečakajte však, že ju nájdete ľavou zadnou.

O existencii DayZ (Game Preview) v ponuke Xbox Store sme sa dozvedeli iba vďaka Majorovi Nelsonovi, ktorý hru testuje na svojom Xbox One. Cez jeho profil sa môžete následne presmerovať na ponuku hry v Xbox Store, kde už môžeme vidieť dodatočné detaily. Napríklad sa dozvedáme o podpore Xbox One X a 4K rozlíšenia. Môžeme tak potvrdiť, že hra, až sa bude dať stiahnuť, bude podporovať 4K pri 30fps. Bohemia Interactive však už skôr hovorila o 1080p 60fps podpore a bude zaujímavé sledovať, či bude hra podporovať aj tento štandard.

DayZ
DayZ
Developer: ‪Bohemia Interactive a.s.‬
Price: 49,99 €+

Post-sovietská krajina Chernarus je zasiahnutá neznámym vírusom, ktorý premenil väčšinu obyvateľstva v infikovaných šialencov. Boj o zdroje vytvoril u preživších nepriateľskú mentalitu a zvyšok ľudstva sa rúti do kolapsu. Ste len jeden z mála imúnnych voči vírusu – ako ďaleko pôjdete, aby ste prežili?

Pri hre ešte nie je uvedená cena, ale očakávame, že bude aspoň 19,99€ a po vzore väčšiny Game Preview titulov ponúkne demo. Pri hre sa nezaobídete bez zlatého členstva, keďže ide o open-worldovú survival multiplayerovku. Pretože vychádza z titulu ArmA, netreba čakať žiadne tipy, navigáciu, tutoriály ani životy. Jednoducho, ak zomriete, stratíte všetko a začínate od nuly. Podľa popisu v Xbox Store pojme jeden server až 60 hráčov. Ak budete hru chcieť hrať, vyčleňte si aspoň 12,9GB voľného miesta.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *