State of Decay 2: Juggernaut Edition prináša všetky DLC a vylepšenú grafiku

Valentín sme všetci oslavovali inak. A v štúdiu Undead Labs sa ho tvorcovia rozhodli stráviť tak, že oznámili novú edíciu State of Decay 2: Juggernaut Edition.

Nie je žiadnym prekvapením, keď poviem, že táto edícia prináša tri veľké rozšírenia, ktorými boli Independence Pack, Daybreak Pack a Heartland. Tá vyšla minulý rok a vôbec poprvýkrát priniesla do hry príbeh, plus mapu z pôvodnej hry.

Lenže tým to nekončí. Nová edícia prináša aj úplne novú mapu Providence Ridge, ktorá ponúka open-worldový sandbox na štýl predošlých troch máp. Taktiež došlo k prerobeniu tutoriálu, aby reflektoval zmeny v hre a lepšie zaučil nových hráčov do herných mechaník. Taktiež pribudla úplne nová kategória ťažkých ručných zbraní, ktoré odmenia hráčov za skill a správne načasovanie útokov. Došlo aj na vylepšenie ovládania a grafické vylepšenia. Hra má teraz lepšie nasvetlenie a optimalizáciu vegetácie, aby hra nesekala.

Ďalej došlo k opraveniu mnohých bugov v misiách a gameplayi a zlepšeniu zvuku. Plus sa zdvojnásobil počet skladieb v soundtracku hry. Hráči, ktorí už teraz vlastnia State of Decay 2, dostanú upgrade zadarmo. Reedícia inak vyjde na Xbox One aj PC a dostupná bude cez Game Pass a Steam už 13. marca/března.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 20. mája 2020

    […] je to tak dávno, čo sa State of Decay 2 dočkalo relaunchu s podtitulom Juggernaut Edition, a to aj na […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *