State of Decay 2 oslavuje druhé narodeniny novým updatom

State of Decay 2 Ultimate Edition Key Art

Nie je to tak dávno, čo sa State of Decay 2 dočkalo relaunchu s podtitulom Juggernaut Edition, a to aj na Steame.

Tento týždeň hra oslavuje svoje druhé narodeniny a vývojári z Undead Labs sa ich rozhodli osláviť vydaním nového updatu Anniversary Update. Hráči sa môžu tešiť na nové zbrane, nové skiny vozidiel, outfity a osláveneckú tortu.

Čo sa zbraní týka, Anniversary Content Pack prináša 8 nových zbraní v podobe Safari Razorback .44, F45 Tactical, AKS-74U Valentine, tehlové kladivo, drevené kladivo, obrovský francúzsky kľúč a dvojica unikátnych mečov Gurubani Kaura, ktorý sa objavil v updatovanom Breakdown režime v State of Decay: Year-One Survival Edition – Ancestral Talwar a Heirloom Khanda. Obe zbrane je možné získať splnením úloh pre Bounty Brokera.

Po dobu určitú budú v hre dostupné nové oblečenia a autá. Mikina „Logo Ninja Hoodie“ a čiapka „Undead Green Cattleman Hat“ bude dostupná pre všetkých, ktorí si hru zahrajú do 28. júna/června 2020. Z pôvodného State of Decay sa vráti mikina Sand Shark Hoodie, a úplne novými itemami sú tričko Brown Logo Combat Tee a bombera Red Talon Bomber Jacket. Túto je možné odomknúť splnením úlohy pre Bounty Brokera, mikinu a tričko sa odomknú automaticky po zapnutí hry. Ďalej, splnením misie pre Bounty Brokera odomknete Trumbull 4×4 inšpirovaný Ford F-150 Raptor. U prekupníka sa takisto dozviete, ako odomknúť špeciálnu výročnú pec na torty.

Ďalej bol vylepšený systém boja s juggernautmi, s väčším zameraním na ručné zbrane, vylepšila sa AI následovateľov pri súboji a zrýchilo sa prebíjanie zbraní, ako aj oprava a tankovanie vozidiel. V jednotlivých misiách bola znížená randomizácia a stres. Plus pribudli verejno-prospešné eventy pre zachovanie dobrej morálky preživších.

Žiaľ, nie všetko je zlato, čo sa bliští a s novým updatom odídu niektoré staré skin packy. Po balíčkoch World War 2 Pack, Fearsome Footage Pack a Go Bag Pack sa do zoznamu vyradených dostane Critical Response Pack, budúci mesiac pre zmenu z ponuky odíde Trumbull Valley Pack. Ak už veci z týchto balíčkov vlastníte, nie je dôvod na stres. Vývojári však dodávajú že vo svete nemŕtvych nie je žiadna smrť garantovaná – a to platí aj o vyradených skin packoch.

State of Decay 2 Anniversary Update

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *