Cities: Skylines odteraz podporuje mody na Xbox One

Cities Skylines
Zatiaľ čo na PS4 je modding prakticky tabu, Xbox dáva hráčom o niečo väčšiu voľnosť. Pravda, platí tu zásada, že modding musia najprv povoliť vývojári, čo už napríklad Bethesda spravila. Aj vďaka tomu je napríklad pre Xbox One verziu Falloutu 4 dostupná čeština.

K hrám s podporou modifikácií sa dnes pridalo aj Cities: Skylines. Mody vedia poriadne okoreniť hru, ktorá je o stavaní veľkomesta, a vývojári sa rozhodli urobiť hráčom radosť tým, že povolili inštaláciu modov cez Mod Browser. Ten funguje podobne ako vo Falloute a Skyrime, no tu bude dostupné všetko zadarmo. A aby toho nebolo málo, netreba byť nijaký certifikovaný modder – o svoj vlastný mód sa budete môcť podeliť so staviteľskou komunitou aj vy.

Skúsenejší modderi sa však dočkajú pocty v podobe DLC balíčku Content Creator Pack, ktorý obsahuje zbierku výtvorov, ktoré sa páčili tvorcom hry najviac. Sprevádzať ho bude bezplatný update, ktorý prinesie možnosť mať vlastný mestský športový tím. Obe novinky dorazia do hry 6. marca/března.

Cities Skylines Xbox One Mods

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *