Super Lucky’s Tale dostane pokračovanie

Super Lucky's Tale

Jeseň/podzim 2017 patrila rodinným titulom pre Xbox One a Xbox One X. Medzi nimi sme okrem troch remastrov našli aj jednu novú značku, Super Lucky’s Tale.

Xbox exkluzivita od štúdia Playful si však od kritikov vyslúžila zmiešané recenzie a tak nebolo jasné, či bol lišiak Lucky iba jednorázovou záležitosťou alebo s ním môžeme počítať do budúcna. Zdá sa ale, že Microsoft ani štúdio Playful na Luckyho nezanavrelo a že sa ho dočkáme aj v budúcnosti. A potichu dúfame, že sa vrátia aj slovenské titulky, ktoré boli najväčším prekvapením pre náš región.

Vývojári svoje plány nepriblížili, ale na otázku, či sa dočkáme DLC alebo novej hry, odpovedali kladne. Či to však bude naďalej Xbox exkluzivita alebo pokračovanie zamieri aj na platformy ako je Nintendo Switch a PS4, zatiaľ nie je jasné. No na Xbox One X hádam opäť pobeží v 4K 60fps.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Škoda, že z něj neudělali něco na způsob Ratchet&Clanc…

  2. Rado píše:

    trocha krátka, ale za tu polovičnú cenu solídna zábava.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *