Deals with Gold prinášajú výpredaj EA

EA Deals with Gold
S novým týždňom prichádzajú nové zľavy a s nimi aj nový, v poradí tretí výpredaj hier od veľkého vydavateľa. Tentoraz prišiel rad na EA, ktorá si môže aspoň teraz zlepšiť renomé u hráčov.

V rámci týždňového EA výpredaja môžu hráči ušetriť až 75% na svojich obľúbených alebo vyhliadnutých tituloch, ktorým chcú dať šancu. Predsa len, aj keď vieme, čo je EA zač, tak niektoré hry má naozaj dobré a dokonca sa dajú vychutnať aj bez platenia za loot boxy. Áno, čiastočne to platí aj pre Battlefront 2, ale ten prišiel o mikrotransakcie iba dočasne. Ako sa dalo čakať, tak vo výpredaji EA nájdeme aj klasické športové série, Battlefield, Battlefront 2 hneď v dvoch edíciách, a tiež závody Need for Speed, z ktorých vyšli na súčasné konzoly tri hry – Rivals, 2015 a Payback. Každý s inou úrovňou zábavy, iným príbehom a možnosťami úpravy.

Za zmienku stojí aj oznámenie, že pri nákupe nad 4,49€ dostanete EA Access na 1 mesiac úplne zadarmo.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Rado píše:

    to znamená že za 2 týžne bude NHL18 zadarmo v EA passe. Ďakujeme EA, ste kreténi!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *