Lady Gaga sa objaví v Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077

Tak, ako aj Death Stranding pre PS4 ponúkne hviezdne obsadenie, tak ho má ponúknuť aj Cyberpunk 2077. Ak je na správach niečo pravdy, potom jednou z hviezd v chystanej akcii CD Projektu bude Lady Gaga.

Štúdio totiž vraj už dlhodobo vedie diskusie so speváčkou, ktorá si minulý rok zahrala aj vo filme A Star is Born (Zrodila sa hviezda). Detaily o jej pôsobení v hre nie sú jasné, no speváčka bude mať čo dočinenia s motion capture. Objaví sa teda priamo v hre a spolupráca zrejme nebude len o hudbe či dabingu postáv.

Na tohtoročnej E3 by sme tiež mohli uvidieť dátum vydania. Nemusí však byť pevný, pretože CD Projekt chce dotiahnuť projekt do dokonalosti a nechce vydať hru len preto, že vývojárov tlačí deadline. To isté je konieckoncov typické aj pre iné firmy, napríklad Rockstar Games či Square Enix, ktoré na projektoch Final Fantasy XV a Kingdom Hearts 3 pracovalo zhruba 10 rokov.

via Actugaming.net

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *