Seznam spúšťa novú hernú reláciu New Game+

Televize Seznam plánuje už tento týždeň spustiť svoju novú hernú reláciu New Game+ a postaví sa tak konkurenčným televíznym programom ako je napríklad Re-Play.

Relácia New Game+ zažije svoju premiéru už tento štvrtok 21. marca/března o 18:00 s populárnymi a skúsenými moderátormi, Alžbětou Trojanovou a Mikolášem Tučekem. Diváci môžu každý týždeň očakávať 40 minút prehľadu správ, recenzií a zaujímavostí nielen zo sveta videohier, ale aj iných popkultúrnych trendov. Televízia tiež sľubuje v každej epizóde špeciálneho hosťa a niekoľko zaujímavých a zábavných rubrík. Pozvanie do prvej epizódy prijal Dan Vávra, ktorý je aktuálne kreatívnym riaditeľom Warhorse Studios.

Každý diel má obsahovať hneď niekoľko recenzií, z čoho vždy sa jednej hre bude venovať viac priestoru. Nechýba ani interaktivita s komunitou, kde môžu fanúšikovia voliť témy, ktorým sa bude seriál venovať. Zahrnuté môžu byť aj reportáže z herných akcií, vtipné fakty aj zaujímavosti.

Těším se na nové rubriky, nové prostředí, nový tým, ale naprosto upřímně se už nemůžu dočkat, až začneme natáčet. Celé ty přípravy s grafikou, skladbou pořadu a výrobou studia byly zajímavé, poučné, nezbytné, ale teď už chceme s Bětkou zase pracovat. Budeme mnohem více využívat zajímavé hosty, máme spoustu nových nápadů a skvělý tým. A co si budeme nalhávat – vzhledem k mému věku a mým zkušenostem je vcelku jasné, že je to poslední velký herní projekt. Takže bude stát za to!

Mikoláš Tuček

Máme pár novinek, na jejichž představení se skutečně těšíme. Chtěli jsme udělat recenze trochu víc dynamické, ale zároveň přehledné.

Alžběta Trojanová

Archív epizód bude dostupný aj cez portál Stream.cz.

Zdroj: Seznam.cz

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    títo dvaja chcú robiž objektívne recenzie, haha.

Pridaj komentár