Záhada UFO v GTA V (takmer) vyriešená

GTA V UFO

Rockstar v reakcii na obľúbené záhady v GTA San Andreas pridal niekoľko z nich aj do GTA V. Lenže teórie tu neostali len teóriami a skutočne sa v hre objavil Bigfoot, duchovia alebo, ak ste leteli dostatočne vysoko, tak aj UFO. Situáciu neuľahčovala ani záhadná kresba na Mt. Chilliade, ktorú hráči skúmajú už niekoľko rokov.

Rozlúsknutie celej UFO záhady sa ale blíži. Posledný update totiž do hry pridal aj jednu novú misiu, ktorá postaví hráčov tvárou v tvár mimozemšťanom z havarovaného UFO. Takže konečne vieme, že Rockstar pracuje na singleplayerovom DLC, že? Omyl. Ako už zistili modderi, ktorí túto misiu vyhrabali v súboroch hry, misia bude dostupná v GTA Online.

Misia o mimozemšťanoch sa odohráva v blízkosti Fort Zancudo, kde nájdete havarované UFO a dostanete úlohu vziať odtiaľ dôležitú zásielku. Ňou je v tomto prípade mimozemské vajcektoré sa objavilo v súboroch hry už dávnejšie. Pri mimozemskom korábe sa nachádza aj hromada mŕtvych vojakov a vedcov, no skrátka apokalyptická scéna.

Zrazu sa tu potom spawne skupina mimozemšťanov, ktorá chce zabiť hráča. Našťastie, nie sú nepriestrelní a olovo je pre nich rovnako smrteľné ako pre ľudí.

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *