Activision nevylučuje vývoj nových hier Crash Bandicoot

Crash Bandicoot

Crash Bandicoot bol dlho v zabudnutí, až ho minulý rok oficiálne Activision oznámil s vydaním v roku 2016. V uplynulých dňoch už hra vyšla na PlayStation 4 a onedlho vyjde aj na PC a Xbox One, snáď s podporou One X.

Enormný úspech remastrovanej trilógie Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy dokonca presvedčil Activision o popularite značky aj napriek tomu, že sme o nej pár rokov nepočuli. Posledný diel totiž vyšiel v roku 2010 na iPhone a iPod touch a odvtedy sme o značke nepočuli. Dôvodom bola aj nerozhodnosť Activisionu v tom, kam so značkou smerovať. Preto posledný konzolový diel vyšiel v roku 2008 na PlayStation 2, Xbox 360, PSP a Nintendo DS.

Šéf Activisionu, Eric Hirshberg v novom rozhovore povedal, že „Activision sa vždy snaží hľadať ďalšiu veľkú vec“. Prioritou je však podľa neho uspokojiť komunitu fanúšikov, ktorú majú teraz. Takto nepriamo reagoval na to, či séria bude pokračovať alebo či uvidíme remastre ďalších klasických hier – napríklad Crash Bash alebo Crash Tag Team Racing.

Crash Bandicoot Xbox One

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *