Prvé zábery z Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy na Xbox One

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Poverám, že Crash Bandicoot nikdy nevyšiel nikam inam, než na PlayStation, veria už len tí najzarytejší fanboyi. Tie časy, kedy hru vydávalo Sony, sú už asi 20 rokov preč. Značku vlastní Activision a hra vyjde ešte tento rok na Xbox One a PC.

Túto informáciu sme vám priniesli už pár mesiacov dozadu ako úplne prví, pričom naše zdroje nám vtedy potvrdili vydanie hry na ďalšie platformy koncom roka. Potom zrazu prišiel leak, ktorý poukázal na 7. decembra/prosince 2017, čo išlo ruka v ruke s našim reportom.

Teraz sa na internete objavil vôbec prvý gameplay z Xbox One verzie hry. Nie je to síce gameplay z hry, ale záznam hlavného menu, kde vidíme A/B/X/Y a ďalšie tlačidlá známe z Xbox ovládaču. Video pritom zverejnila Kara Zisa, ktorá pracuje v štúdiu Vicarious Visions ako UI designérka.

Ako to už v branži býva, aj ona sa chce podeliť o svoje portfólio pre prípad, že by si v budúcnosti hľadala nové zamestnanie. A možno to bude čoskoro, no vzhľadom k úniku ktovie, či jej budú budúci zamestnávatelia dôverovať.

via Sector

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *