Bethesda skutočne vydala Skyrim pre reproduktory Amazon Echo


Bethesda si v reakcii na internetové meme spravila srandu aj na tohtoročnej E3, kde predstavila Skyrim pre štyri nové zariadenia. Skyrim by sme si podľa vtipného videa mohli čoskoro užiť už aj na inteligentnej chladničke od Samsungu, na pageri od Motoroly, Etch&Sketch alebo inteligentných reproduktoroch Amazon Echo.

A zatiaľ čo dostupnosť Skyrimu na prvých dvoch nemôžeme potvrdiť, tak môžeme potvrdiť, že Bethesda skutočne vydala Skyrim pre reproduktory Amazon Echo. Funkčnosť už stihli potvrdiť viaceré médiá, ako aj užívatelia, ktorí ostali prekvapení z pohotových reakcií inteligentnej asistentky Alexy na čokoľvek, čo súvisí s touto hrou. Po zhrnutí doterajšieho postupu pokračujete v hre. Máte možnosť zvoliť si ďalší postup, odpovede či dokonca možnosť bojovať pomocou – presne tak – hlasu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *