Microsoft potvrdil vývoj hromady exkluzivít pre Xbox One a nebude to len Forza a Halo

Tohtoročná E3 konferencia Microsoftu bola naozaj bohatá na herné oznámenia. Spoločnosť ukázala 42 hier, z čoho až 22 majú stav konzolovej exkluzivity (časovej aj trvalej) na Xbox One. Ale to nie je všetko.

Microsoft totiž pripravuje oveľa väčšie množstvo exkluzivít, ktoré ešte neboli oznámené. Pritom sa nejedná len o hry, na ktoré čakáme (Gears 5, Halo 6, Forza…). Aaron Greenberg totiž na Gamescome prehlásil, že chystajú veľa nových hier a značiek, o ktorých budeme počuť viac s blížiacim sa dátumom vydania.

Exclusive Xbox E3 2017

Nateraz sa však Microsoft zameral len na oznámenie tých hier, ktoré vyjdú v priebehu 2017-2018. Už v nasledujúcich mesiacoch to bude Cuphead, Forza Motorsport 7, Super Lucky’s Tale, Crackdown 3, Sea of Thieves a State of Decay 2. Plus sú v príprave aj ďalšie projekty ako Ori and the Will of the Wisps.

Tiež povedal, že The Coalition, tvorcovia Gears of War 4, pracujú na niekoľkých projektoch. O nich však budeme počuť neskôr už z vyššie uvedeného dôvodu. Zjavne sa Microsoft pritom poučil z minulosti, kedy napríklad zrušil Scalebound alebo Fable Legends, hoci boli tieto hry oznámené. V najbližšej dobe sa ale hráči môžu tešiť na 6 first-party exkluzivít, Battlegrounds a hromadu multiplatformoviek vrátane AC Origins, Star Wars Battlefront 2 alebo Destiny 2.

Gears of War 4

via GamingBolt

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *