Mafia III: Definitive Edition stratila podporu Xbox One X a PS4 Pro

Mafia III Definitive Edition

Na to, že Mafia III: Definitive Edition je z prevažnej väčšiny len aktualizáciou dávno vydanej hry so všetkými DLC, majiteľom novších konzol dokázala veľa zobrať.

Vyzeralo to totiž, že približne 9GB aktualizácia nebude mať čo zhoršiť. Veci sa však majú trochu inak a viacerí užívatelia sa zhrozili, že Mafia III stratila vylepšenia pre Xbox One X a PS4 Pro. Hru si síce môžete vychutnať s novým názvom Mafia III Definitivní edice, ale ak máte niektorú z vyššie uvedených konzol, hra pobeží v citeľne horšej kvalite a s rozmazanými textúrami, ktoré jednoducho na 4K HDR televízoroch nevyzerajú tak, ako pred updatom.

Hra pôvodne bežala v 1800p rozlíšení na oboch konzolách a obsahovala rôzne grafické vylepšenia vrátane vysokokvalitných textúr. Tieto vylepšenia sú dnes náležitosťou už iba pri definitívnej edícii Mafie II, ktorá vyšla minulý týždeň a hráčov poteší nielen 1800p rozlíšením, ale českým dabingom. Naproti tomu „trojka“ odohrávajúca sa v hernej verzii New Orleans (New Bordeaux) má len titulky.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Rado píše:

    možu ešte niečo dojebať na mafii? Ako mafiu 3 postím v starej verzii.

  2. Rado píše:

    tak asi vymažem definitive edíciu patch a pustím mafiu 3 povodnú verziu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *