Snake Pass dostáva Arcade Mode a 4K podporu

Snake Pass
Legendárny hadík sa minulý rok vrátil v prekvapivom remaku s názvom Snake Pass. Hra teraz oslavuje svoje prvé narodeniny a ako lepšie ich osláviť, než poriadnym updatom?

Snake Pass tak v uplynulých dňoch získal nový režim Arcade Mode, ktorý sa snaží priblížiť originálu. V podaní Snake Passu však treba rátať nie s prázdnou plochou ale s dynamickým svetom, ktorý pozostáva z 15 máp. V arkádovom režime však nie je úlohou hráča nič iné, než čo najrýchlejšie vyzbierať čo najviac ovocia. Prítomné sú aj multiplikátory bodov a tabuľky, kde máte možnosť porovnať svoj úspech s kamarátmi na Xbox Live.

Ďalšou novinkou je podpora Xbox One X. V rámci nej hra pobeží v 4K 30fps alebo 1080p 60fps. Samozrejmosťou je podpora HDR. Obidve novinky sú samozrejme dostupné pre hráčov celkom zadarmo. Teraz môže hra zaujať opäť – aj v krajšej grafike, aj s vyšším frameratom.

Snake Pass

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár