Mafia s českým dabingom mieri na tvoj Xbox už dnes

Mafia Trilogy

Presne ako Cenega a 2K Games sľúbili, dnes je pre fanúšikov Mafie obrovský deň. Prišlo totiž oficiálne oznámenie detailov k remastrovanej, remakovanej a repairovanej ságy Mafia Trilogy.

Ako sa už dalo čakať, sériu otvára Mafia: Definitive Edition. Reč je o remaku pôvodnej Mafie: The City of Lost Heaven, kde sme ešte v medzivojnovom období vstúpili do Salieriho klanu. „Původně jsem byl taxikář“ je dnes už legendárna veta, ktorou Marek Vašut otvoril príbeh z doby, kedy podsvetiu vládli elegáni v elegantných oblekoch a luxusných autách, ktoré im mohol spravovať aj koktavý, zato talentovaný R-r-r-r-ralph.

Cenega sľubuje detaily o českom dabingu v neskoršom dátume a to z dôvodu, že hra má upravený scenár s novými dialógmi, nehovoriac o tom, že niektorí z pôvodných dabérov už nie sú medzi nami. † Hra tiež sľubuje dodatočné misie, nové gameplay prvky a rozvinutejšie príbehové pozadie spolu s novými cutscénami. V príprave je tiež nanovo nahraný orchestrálny soundtrack,

Mafia: Definitive Edition s CZ dabingom vychádza 28. augusta/srpna 2020 za 40€. Predobjednať si ju môžeš aj napríklad na Xbox Store.

Už dnes sa ale môžeš tešiť na pokračovanie legendárneho príbehu v podobe Mafia II: Definitive Edition. Hra vychádza už dnes s českým dabingom na Xbox One a PS4 s tým, že má vylepšenia pre PlayStation 4 Pro a Xbox One X. Samozrejmosťou je teda podpora 4K a HDR na Xbox One X, a ako tomu už pri definitívnych edíciách býva, hra obsahuje všetky tri príbehové datadisky. Nájomný zabijak Jimmy na vás čaká v príbehoch Jimmyho Zrada a Jimmyho Vendeta, večne optimistický Joe Barbaro nám pre zmenu dá dôvod užívať si mesto Empire Bay v čase, kedy je jeho kamarát a hlavný aktér Mafie II, Vito Scaletta, v base.

Súčasťou tejto verzie hry sú aj skin packy z pôvodnej hry a ak si hru kúpiš, tak do ostatných dvoch Mafií dostaneš Vitovo auto a koženú bundu. Mafia II: Definitive Edition stojí 29,99€ a ak vlastníš pôvodnú hru na Steame, upgrade dostaneš zadarmo. Veľkosť hry v Xbox Store je 43,79GB.

Napokon dnes vychádza prerobená verzia hry Mafia III: Definitive Edition, a to so všetkým doposiaľ vydaným DLC obsahom. Vlastne ide o celkom predvídateľnú verziu hry a ak už vlastníš Mafiu III, automaticky sa Ti upgraduje. Zaujímavé je ale, že ak vlastníš obe hry, máš nárok na zlacnenú verziu Mafie „jednotky“.

A ak chceš zažiť pocit výnimočnosti, potom vedz, že Mafia Trilogy v krabicovej podobe vyjde exkluzívne iba vo vybraných európskych krajinách.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. 21. mája 2020

    […] na Xbox One hra vyjde formou updatu a hráčom prepíše starú verziu hry na novú, ako napríklad pri Mafii III. Ďalšou možnosťou je, že New Super Lucky’s Tale vyjde ako samostatná hra s tým, že […]

  2. 25. mája 2020

    […] Mafie II, ktorá vyšla minulý týždeň a hráčov poteší nielen 1800p rozlíšením, ale českým dabingom. Naproti tomu “trojka” odohrávajúca sa v hernej verzii New Orleans (New Bordeaux) má […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *