Mafia 3 má už vlastné demo a novú expanziu

Hrali ste už Mafiu 3? Nie? A chcete si ju aspoň vyskúšať? Tak to máte teraz možnosť stiahnuť si do konzoly nové demo, v ktorom si môžete celkom zadarmo vyskúšať prvú kapitolu hry.

V nej sa dozviete, prečo sa Lincoln Clay postavil talianskej mafii a prečo väčšina jeho príjmov pochádza z trestnej činnosti. Je to vlastne len trial verzia hry a pokiaľ ste s ním spokojní (ja som teda s grafikou nebol), môžete si hru kúpiť za 50% pôvodnej ceny. Platí to ale len po obmedzenú dobu. No a tí, ktorí už dávno dohrali Mafiu III a majú aj Season Pass, prípadne si chcú užiť trochu viac, tak si môžu od dnešného dňa stiahnuť Faster, Baby! expanziu, ktorá prináša nový príbeh a nový región Sinclair Parish v New Bordeaux. V máji/květnu nás potom čaká expanzia Stones Unturned o Johnovi Donovanovi a v júli/červenci Sign of the Times. Ten rozpráva príbeh o náboženstve a drogách v chudobnejších častiach mesta.

Mafia III Demo
Mafia III Demo
Developer: 2K
Price: Free

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *