Tretia expanzia Mafie III prinesie do hry satanistické kulty, tajuplný príbeh a obetných baránkov

Mafia III Sign of the Times

Príbeh Mafie III sa čoskoro skončí. Už tento mesiac vyjde tretia a zároveň posledná veľká expanzia, Sign of the Times. A teraz o nej konečne vieme viac.

Tretia príbehová expanzia bude hovoriť príbeh o vyčíňaní sekty známej ako Ensanglante. A ako to už so sektami býva, založili ich šialenci, ktorí získali na svoju stranu ďalších šialencov. Táto sekta, zdanlivo bez zábran, začala vyčíňať v New Orleans s krvavými následkami. Stojí za zmiznutiami ľudí a ich obetovaním v rituáloch, v ktorých vzdávajú poctu svojmu pánovi. Jeden taký rituál za sebou zanechal aj spustošený Sammyho bar, ktorý zhorel a v ktorom je dnes viac mŕtvol než štamgastov.

Dôvodom, prečo sa Lincoln a otec James pokúsia spraviť poriadok s touto sektou, súvisí s Annou, ženou, ktorá bola unesená a asi nemusím hovoriť, čo sa s ňou chystá. Lincoln v nej vidí zrkadlo seba samého a to je dôvod, prečo mu na Anne tak záleží. DLC sa inšpiruje reálnymi udalosťami. Ku koncu 60-tych rokov sa USA zmietala v nepokojoch, drogách a kultoch, ku ktorým patrila aj Mansonova rodina.

Samotná expanzia vychádza 25. júla/července na Xbox One a ďalšie platformy.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *