Sword Art Online: Fatal Bullet si užijeme aj na Xbox One!

Sword Art Online Fatal Bullet

Zdá sa, že návšteva Phila Spencera v Japonsku sa vyplatila. Okrem toho, že na Xbox One poprvýkrát zamieri Monster Hunter a Dragonball Z, očakávať môžeme ďalšiu obľúbenú značku – Sword Art Online. Ktoré sa dá hrať aj offline.

Kým posledná hra vyšla len nedávno ako exkluzivita na PS4, najnovší titul z univerza SA:O dorazí aj na Xbox One a možno aj s vylepšeniami pre Xbox One X. Novinka nesie označenie Sword Art Online: Fatal Bullet a ponúkne nový, originálny príbeh zo sveta Gun Gale Online z druhej série seriálu. Našťastie, hra nepôjde proti hráčovi a ten (chvaľabohu) nebude v roli Kirita. V seriáli totiž Kirito v tomto muničnom svete pobehoval ako rytier Jedi so svetelným mečom.

Sword Art Online: Fatal Bullet bude third-person strielačkou a keďže je z Japonska, nechýbajú v nej ani RPG elementy. Plus si teda hráči môžu natrénovať nejaké tie superschopnosti ako dvojité skoky, kĺzanie vo vzduchu alebo behanie po stene (Titanfall 2 niekto?). No a keďže má hra už vo svojom názve online, asi viete, čo bude jej súčasťou. Presne tak, multiplayer a PVP súboje pre 8 ľudí. Mimochodom, je to ten tajný Projekt1514 zo začiatku minuého týždňa.

Hra vychádza začiatkom budúceho roka.

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *