Sword Art Online: Fatal Bullet približuje obsah Season Passu

Sword Art Online Fatal Bullet Season Pass
Sword Art Online: Fatal Bullet vyšlo ešte koncom minulého mesiaca, ale bližšie detaily o jeho season passe sa dostali na verejnosť aj teraz – hoci už skôr bola k dispozícii Deluxe edícia hry.

Season Pass bude ponúkať prístup k celkovo trom príbehovým expanziám. Prvá bola priblížená svetu práve teraz, nesie názov Ambush of the Imposters a prináša do hry nový dungeon a boss battle. Po špekuláciách o nepriateľských jednotkách ArFA-sys začne hlavná postava so svojimi parťákmi vyšetrovať reči v spolupráci s Yamikaze, Dyne a Musketeer X. Sú to tiež hrateľné postavy v novej expanzii. Okrem nich expanzia prináša 4v4 Deathmatch (online) bez boss fightu a nový režim Bullet of Bullets. V tomto novom offline móde môžu hráči bojovať proti Kiritovi a ďalším postavám so svojimi vlastnými postavami.

Ďalšie dve expanzie nesú názvy Betrayal of ComradesCollapse of Balance. Bližšie detaily o príbehu týchto expanzií neboli priblížené. Bandai však teasuje nové hrateľné postavy, ktoré s nimi pribudnú. V prvej to bude Clarence a Shirley (Alternative Gun Gale Online) a v druhej Alice a Eugeo (Alicization).

Sword Art Online Fatal Bullet

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *