The Sims 4 prináša prvé DLC pre DLC

The Sims 4 My First Pet Stuff
Napriek svojej popularite sú The Sims asi najväčšou ryžou, ktorú kedy EA priniesla a tento jej status pretrváva dodnes. A pretože sa darí, EA hru obohacuje o ďalšie DLC. Tentoraz sa ale jedná o DLC, ktoré rozširuje iné, skôr vydané DLC.

Jedná sa o expanziu My First Pet Stuff, ktorá prináša do hry niekoľko menších zvierat ako sú škrečky, myši alebo ježkovia. V expanzii sa majú simíkovia naučiť starať sa o svoje prvé zvieratko, tráviť s ním čas a udržovať ich v čistote. Potom táto expanzia prináša do hry nové zvieratkovské oblečenia pre simíkov alebo oblečenia pre samotné zvieratá, ako sú psy a mačky. A nechýba tu ani obsiahla kolekcia dekorácií a zvieracieho nábytku do detskej izby. Lenže, niečo tu nesmrdí.

Balíček stojí 9,99€ a na to, aby ho hráči mohli používať, je treba vlastniť expanziu Cats & Dogs, ktorá stojí 19,99€ – a samozrejme vyžaduje aj samotnú hru, ktorá stojí 39,99€. Electronic Arts sa teda rozhodli, že namiesto dlho očakávanej expanzie Pets, ktorá vyšla ako kompletná zvieracia expanzia pre The Sims 2 aj The Sims 3, ktorá obsahovala nielen psi a mačky, ale aj hlodavce, hady alebo papagáje, bola tentoraz oklieštená iba na hrubý základ, čo predstavuje psy a mačky. A všetko ostatné, čo bolo kedysi priamo súčasťou jedného jediného balíčku, bude zrejme teraz postupne dodávané za vyššiu cenu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *