Xbox One S je zhruba tak veľký ako PS4

Xbox One vs PS4 vs Xbox One S

Podarilo sa docieliť to, na čo sa sťažovali podaktorí – že je Xbox One príliš veľký. Pravda, oproti PS4-ke bola prvá verzia Xboxu One výrazne väčšia a hrubšia, na druhú stranu ale nemala problém s chladením a bola úplne ticho. Už dnes sa ale situácia mení, keďže vychádza Xbox One S. Ten je takmer o polovicu menší a tak sa rozmerovo približuje PS4-ke. Ako veľmi sa jej ale v tomto ohľade Xbox priblížil?

Celkom dosť. Ako môžete vidieť na fotke, tak Xbox One S je podobne veľký ako PS4. Rozmerovo však nie je identický, je o trochu vyšší a trochu širší. Na druhú stranu je ale výrazne užší a konzola tak môže byť objemovo rovnako veľká ako PS4, ale môže byť aj menšia. Narozdiel od nej má však otvory pre chladenie po bokoch, vzadu aj nahore, takže chladenie je tu poriešené lepšie než u Sony. Aj to môže mať priaznivý vplyv na hluk, ktorý bude Xbox One S vydávať pri hraní náročnejších hier. Pôvodný model napríklad takéto problémy nemá.

Xbox One S vs PS4 size comparison

Xbox One S vs PS4 size comparison

via InTheGame.nl

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *