GTA Online DLC: Všetko, čo vieme

Rockstar Games na svojich socials zverejnil teaser na nové, naozaj VEĽKÉ, DLC do multiplayer časti GTA V. Aj keď GTA Online už môžeme vlastne pokladať za samostatnú hru. Každopádne ide rozšírenie, ktoré do mapy štátu San Andreas pridá novú hernú lokáciu.

Nová mapa s kolumbijskou vizážou na kartelový štýl sa objavila na štyroch záberoch. Okrem nich sme sa dozvedeli, že mŕtvy človek, ktorý už teraz leží na Vespucci Beach sa volá John Doe. Išlo buď o pašeráka či dokonca informátora FIB.

Popri Johnovi sa do kasína momentálne pristavuje nová miestnosť. Ak sa k nej pristavíš, budeš počuť zvuky rekonštrukcie. Či pôjde o novú plánovaciu miestnosť na ostrovné heisty nie je isté, no celkom pravdepodobné.

Rozloha samotného ostrova vyzerá naozaj veľká. Zdá sa, že El Rubio (v preklade „Blonďák“) bude šéfom kartelu s ktorým budeš buď heisty plniť, alebo ho rovno okrádať. Objavili sa aj dohady, že na ostrove bude možnosť hrať milovaný/nenávidený mód Battle Royale.

Čo vieme s istoto je, že toto DLC bude naozaj veľké. Uvidíme, na aké generácie konzol ho Rockstar Games pustí.

Ak sa ti nechce teaser stopovať:

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *