Poľská premiérka ako nová postava Tekken 7

Tekken 7 sa ešte na minulej Xbox One generácii objavil v roku 2017. Odvtedy sa Namco Bandai o hru patrične stará, vylepšuje gameplay, online pripojenie, správu eSport funkcií a samozrejme pridáva obsah.

Momentálne sa od novembra 2020 nachádzame v Season Passe 4 do ktorého patrí aj DLC 18. To bude obsahovať nový stage, zrejme z poľského prostredia a novú postavu, ktorá je priamo premiérka Poľska ?? . Jej vstup do Iron Fist tournamentu z vládnej limuzíny uvidíš v teaser traileri:

Nejde o skutočnú premiérku Poľska, tam je totiž od roku 2017 zvolený muž Mateusz Morawiecki, ktorého by ale pár kombami obyvatelia Poľska určite radi prebrali za zákaz interrupcií a návrhov na zrušenie rozvodov.

Prečo sa ale japonská bojovka presúva do Poľska? ? Zostáva nám iba hádať. Naša prezidentka Čaputová sa občasne objavuje v zahraničných médiách, ku tejto téme najrelevantnejšie asi ako Mileena z Mortal Kombat. Zároveň našim poľským susedom v hernej branži kraľuje CD Projekt Red, ktorého Cyberpunk 2077 Namco Bandai (vydavateľ Tekkenu) vydávala v mnohých europskych krajinách.

Každopádne, Tekken 7 si na Microsoft Store stále drží svoju 50 eurovú cenu. Ide ale o jednu z najlepších bojoviek, tak mu to prepáčime. DLC 18 s poľskou premiérkou vychádza začiatkom jari 2021. Namco presný dátum a detaily ešte určite priblíži.

TEKKEN 7
TEKKEN 7
Price: Free

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *