Tekken 7 oznamuje svoj druhý Season Pass

Tekken 7
Bandai Namco potvrdilo skorší únik a Tekken 7 skutočne dostane svoj druhý Season Pass. Tento sprístupní hráčom celkovo tri nové postavy, medzi ktorými nájdeme aj jednu zo seriálu The Walking Dead.

Práve z tohto AMC seriálu sa do Tekken 7 dostane Negan, ako hrateľná postava, s ktorou budeme môcť bojovať a dodá hre trochu viac cameo nádychu. Nebude pritom jediná hosťovská postava v siedmom veľkom Tekkenovi. Okrem Akumu zo Street Fightera máme v hre napríklad Geese Howarda (The King of Fighters) a Noctisa z Final Fantasy XV.

Ďalšími dvomi postavami, ktoré pridá Season Pass 2 do Tekken 7, budú Anna WilliamsLei Wulong, teda postavy dlho známe zo sveta Tekkenu, ktoré sa ale v najnovšej hre neobjavili. Zoznam postáv a sprievodný trailer je zatiaľ jedinou vecou, o ktorej vieme, keďže Bandai Namco zatiaľ neoznámili ani cenu, ani dostupnosť. Zrejme by sme sa to ale mali dozvedieť v blízkej budúcnosti.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *