Navrhnite svoj vlastný achievement do Sea of Thieves a vyhrajte!

Sea of Thieves
Okrem práve prebiehajucej uzavretej bety Sea of Thieves pre Xbox One a Windows 10 si Rare pripravilo pre hráčov ešte jednu zaujímavú akciu. Samozrejme, jedná sa o vec, ktorá súvisí so Sea of Thieves – až príliš.

Tou špeciálnou akciou je možnosť navrhnúť svoj vlastný achievement, ktorý by sa mohol objaviť vo finálnej hre. A pretože to Rare myslia seriózne, jeden víťaz uvidí svoj achievement vo finálnej hre a my všetci ho budeme môcť odomknúť. Súťaž trvá súčasne s uzavretou betou do 29. januára/ledna na oficiálnom fóre hry, kde je momentálne spustené vlákno s možnosťou pridania vlastného nápadu na achievement.

Vývojári následne z tohto množstva vyberú svojich 5 favoritov a následne už hráči zahlasujú za jeden, ktorý bude zvečnený v Sea of Thieves a na Xbox Live. Odmenou pre jeho autora bude tiež exkluzívny, podpísaný artwork a zbierka rôznych tematických darčekov. Svoj achievement môžete navrhnúť tu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *