PUBG oslavuje 4 milióny hráčov na Xbox One a rozdáva tučnú odmenu!

PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG
PUBG malo už pri vydaní postarané o komerčný úspech. Hra prakticky vyšla s miliónom predaných kópií a netrvalo dlho, kým pribudol ďalší milión. A zdá sa, že úspech neutícha.

PlayerUnknown’s Battlegrounds má už teraz viac ako 4 milióny xboxerov, ktorí hrajú proti sebe na serveroch v Európe, Ázii a Amerike. Dokonca je možné občas naraziť aj na niekoho z tímu Xbox – napríklad vás môže pri nepozornosti zabiť samotný MajorNelson! Šanca je to však kvôli vyše ďalším miliónom hráčov nízka. Máte však vysokú šancu získať darček, ktorý si pre každého súčasného hráča PUBG prichystal priamo Microsoft!

Pri príležitosti veľkej hráčskej základne spoločnosť oznámila, že každý, kto si kúpi(l) PUBG do 31. januára/ledna 2018 pre Xbox One a vytvoril postavu, dostane za odmenu 30 000 BP. Za tieto body, ktoré môžu hráči získať po každom zápase, si môžu následne nakupovať kozmetické doplnky pre svoju postavu, poskytované hráčom náhodne v rámci loot cratov. Microsoft začne tieto odmeny rozdávať užívateľom už 1. februára/února.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár