PUBG dostane novú mapu s deštrukciou a dočasne odstránilo Vikendi

PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG

Do rotácie máp v PUBG pribudla nová mapa a tou je Karakin. PUBG Corp. oznámili mapu veľkosti 2×2 km, ktorá sa bude nachádzať na malom ostrove v blízkosti Severnej Afriky.

Mapa dočasne nahrádza Vikendi. Ako PUBG Corp. povedalo o tejto „frigídnej mape“ – ide na dovolenku. Pretvoria ju viac ako ktorúkoľvek inú mapu pred ňou. Mapa bude sprístupnená 22. januára/ledna na PC a krátko na to pribudne aj pre konzoly. Momentálne mapa je online na testovacích serveroch PTS.

Podľa developerov táto mapa perfektne kombinuje napätie Miramaru a tempo Sanhoku. Boj na blízko v meste a boje na diaľku v prírode sú to, čo, tu hráči nájdu. Taktiež pribúda nová vec a tou je „Black Zone“. Ide o oblasť, ktorá sa každú hru mení a tak, že náhodná časť mapy je zrovnaná so zemou.

Hráči na Karakine budú schopný ničiť časti budov pomocou novej Sticky Bomb, ktorú pridali iba do tejto mapy. Ide o výbušninu, ktorá pripomína C4 a môže byť pripevnená o rôzne časti budovy.

Jedna z vecí, ktorú hráči chceli vedieť a tou je, ako budú ovplyvnený queue čas. PUBG Corp. premýšlaľ nad tým a riešením je, že vytvorili rotáciu máp a prvou mapou, ktorá z hry na čas odíde, je Vikendi, ktorá uvoľní miesto pre Karakin, kým budú pracovať na jej prerábke.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *