Miramar vychádza na Xbox One už zajtra, zatiaľ ako samostatná hra

PUBG Miramar
Priania hráčov boli vypočuté a štúdio PUBG Corp. už zajtra vydá mapu Miramar na Xbox One. Má to však jeden háčik.

Podobne ako na PC, tak aj tu bude Miramar bežať najprv na testovacích serveroch. Tie fungujú nezávisle od základnej hry a záujemcovia si tým pádom budú musieť stiahnuť samostatnú hru do svojej konzoly. Samotné štúdio upozorňuje, že mapa je v ranej fáze vývoja a preto niektoré veci nemusia fungovať tak, ako by sa čakalo. Čo je vcelku prekvapivé, ak si pomyslíme, že už základná hra, začlenená do programu Game Preview, funguje pomerne stabilne a mapa Miramar je na PC dostupná od konca minulého roka.

PUBG Test Server tak bude možné stiahnuť na Xbox One už od polnoci. Spoločnosť zároveň uvádza, že test prebehne na NA serveroch, takže hráči z ostatných kútov sveta sa budú musieť pripojiť za veľkú mláku. Zaujímavé je tiež prehlásenie, že servery budú obmedzené len po určitú hodinu. V čase od 26. do 28.4. budú dostupné v čase od 02:00 do 08:00. Súčasne, od 28. do 29.4. budú dostupné od 20:00 do 8:00.

Miramar Xbox

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *