Playerunknown’s Battlegrounds je odteraz v rukách Microsoftu!

PlayerUnknowns Battlegrounds

Jeden z najväčších fenoménov tohto roka, Playerunknown’s Battlegrounds, bol na E3 oznámený ako časová exkluzivita pre Xbox One s tým, že časom dorazí aj na PS4. To sa ale môže zmeniť, vydavateľom PUBG sa totiž stáva Microsoft Studios.

Túto správu potvrdil počas Gamescom konferencie samotný PlayerUnknown, ktorý navštívil konferenciu spolu s vývojármi ostatných hier. Zároveň bolo potvrdené, že hra vyjde na Xbox One tento rok v rámci programu Xbox Game Preview, pričom dorazí v krabicovej podobe na Xbox One v zatiaľ neurčenom termíne.

Toto oznámenie zároveň znamená, že hra už nie je zaradená do programu ID@Xbox, kde pôvodne mala byť a mení sa na väčší titul. Otáznik tak zostáva nad spomínaným statusom exkluzivity. Jednoznačnú odpoveď uvidíme až po odhalení krabicovky. Tituly ako Minecraft sa totiž dostali ďalej, než za Xbox a Windows.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *