PlayerUnknown potvrdil vývoj novej hry

PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG
Brendan Greene alias PlayerUnknown je dnes známy vďaka svoje jedinej hre – PUBG. Nie je to však jediná hra, vďaka ktorej ho budeme poznať. Greene totiž potvrdil vývoj ďalšej hry.

PlayerUnknown v rozhovore s magazínom EDGE otvorene priznal, že od hry nemá také veľké očakávania ako od PUBG. Dokonca ráta s tým, že ľuďom bude možno vadiť, že pôjde o úplne inú vec, než PUBG. Ale to nevadí – nie je dôvod vyvíjať to isté dvakrát. Je mu ale jasné, že aj vďaka tomu, kým dnes tvorca PUBG je, sa o tomto titule bude písať. “Nevadí mi to. Chcem spraviť hru, ktorú si chcem zahraťť ja, a ak si ju chcú zahrať aj iní, bude to fantastické. No a keď nie, tak stále budem mať hru, ktorú si budem chcieť zahrať ja. Takže čo očakávam: Zrejme mi budú nadávať, ale to je v poriadku.”

V dohľadnej dobe by sme ale nemali očakávať, že by hra bola vydaná. V súčasnosti je jeho cieľom dotiahnuť Battlegrounds do eSports scény. Dopnil pritom, že ich nový marketingový riaditeľ je bývalý člen Riot Games a pomohol nakopnúť League of Legends v Kórei, čiže má kopu skúseností s tým, ako preniesť hru na eSports scénu.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár