PlayerUnknown’s Battlegrounds má príbeh, ale do hry sa nedostane

PlayerUnknown's Battlegrounds
PlayerUnknown’s Battlegrounds dokázalo zabaviť milióny hráčov bez toho, aby ponúkalo nejaký príbeh. Nájdu sa však aj takí, ktorých zaujíma, čo sa dialo pred hrou a prečo sa hra odohráva práve na opustenom ruskom ostrove.

Takí si museli doteraz sami vymyslieť vlastnú story. Aspoň trochu radosti však priniesol do sŕdc fanúšikov samotný Brendan Greene, ktorý sa na veľtrhu PAX Australia vyjadril, že hra má oficiálny príbeh. K tomu povedal, že by do hry rád pridal singleplayerovú kampaň, pretože ostrov je skvelou lokalitou na vyrozprávanie zaujímavého príbehu. Už neskôr sa však vyjadril trocuh inak.

Kvôli zasadeniu na ostrove sme mali nápad, o ktorom som si myslel, že by z neho mohol vzniknúť celkom cool singleplayerový režim. Možno coop singleplayerová kampaň. Ale nemáme zdroje. Nemáme čas. Nemáme plány pridať niečo také do hry. V Battlegrounds nebude žiaden singleplayer.

A tak je zatiaľ nejasné, ako sa bude príbeh Battlegrounds uberať a či vôbec niekedy uvidí svetlo sveta. Hlavne by to však chcelo prerobiť celú hru, pretože súboje 100 hráčov sú v solo mode veľmi náročné na vytvorenie (hlavne, keď by CPU muselo ovládať takmer stovku botov).

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *