Virtual Air Guitar vyvíjajú 2 nové hry pre Kinect, ďalšie majú v príprave!

Air Guitar Warrior
Microsoft pred pár dňami potvrdil, že prestal vyrábať Kinect. Okamžite sa teda vyrojili špekulácie, či je technológia nadobro mŕtva. To však nie je tak celkom pravda, pretože aj keď už Microsoft prestal vyrábať hardvér, softvér plánuje naďalej vyrábať.

Spoločnosť ešte na Gamescome potvrdila, že preportuje zopár Kinectových klasík z Xboxu 360. Už v najbližších dňoch tak na Xbox One (s podporou Kinectu!) dorazia 4K verzie Disneyland AdventuresRush: A Disney Pixar Adventure. A potom tu je tvorba od ostatných štúdií, ktoré sa Kinectu len tak nevzdajú.

V dnešných dňoch totiž Ubisoft vydáva Just Dance 2018 a svoju podporu Kinectu do budúcna potvrdilo aj štúdio Virtual Air Guitar Company. Štúdio vydalo na Xbox One hneď niekoľko hier. Najčerstvejším prírastkom bola tohtoročná záležitosť Air Guitar Warrior, ktorá sa neskôr dočkala vlastnej „gamepad“ edície. Z toho sa dalo usúdiť, že sa štúdio chystá skoncovať s Kinectom, ale opak je pravdou.

Sami totiž potvrdil, že pripravujú 2 hry pre Kinect. A kľudne budú vyvíjať ďalšie, pokiaľ ich bude nakupovať dostatok ľudí. Čiže inak povedané, súčasní majitelia Kinectu sa môžu tešiť na ďalší obsah, ale len dokým sa bude nakupovať.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *