PUBG dostane mikrotransakcie pri vydaní

PUBG Full Retail Xbox
PUBG už o pár dní vyjde z Xbox Game Preview programu a na konzole sa tak dočkáme vydania oficiálnej krabicovky. S ňou však vstúpia do obehu aj mikrotransakcie.

Tvorcovia potvrdili, že spolu s vydaním hry 4. septembra/září 2018 sa dočkáme príchodu systému mikrotransakcií. Hra tak bude okrem peňazí, ktoré môžu hráči zarábať hraním, ponúkať aj prémiovú menu G-Coin. Pôjde o systém mikrotransakcií, za ktoré si budú hráči môcť zakúpiť rôzne kozmetické itemy. Tento systém však bude transparentný a namiesto náhodného loot boxu budú hráči vždy vedieť, čo si môžu za mikrotransakcie kúpiť. Je možné, že časom bude ponuka zahŕňať aj exkluzívne prémiové itemy, ktoré sa nebudú dať získať inak, než za pomoci G-Coinu.

Na druhú stranu poteší aspoň to, že hráči budú vždy vedieť, do čoho idú, takže nebudú vystavení riziku kúpy duplicitných itemov alebo niečoho, čo nemá prakticky žiadnu “vzácnosť”. Bluehole vraví, že už teraz je možné testovať G-Coin v PTS verzii hry. Na testovacie účely budú mať hráči k dispozícii 13 000 G-Coinov a 100 000 BP. S nimi si budú môcť kúpiť množstvo loot cratov a kozmetických itemov.

PUBG G-Coin

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *