Aké novinky nás čakajú v zime v PUBG?

Microsoft už na E3 2018 odteasoval vydanie novej zimnej mapy do PUBG, ku ktorému dôjde v zime 2018. Nová, v poradí štvrtá mapa, však nie je jedinou novinkou, ktorú môžeme v hre očakávať.

Samotná snežná mapa nesie názov Dihor Otok a rozmerovo vyzerá byť presne medzi terajšími mapami: 6×6 km. Pôjde teda o stredne veľkú mapu, ktorá je síce väčšia, než Sanhok, ale menšia, než Erangel a Miramar.

PUBG Dihor Otok

Na súčasných návrhoch mapy tiež môžeme vidieť množstvo zaujímavých lokalít, ktoré vyzerajú byť inšpirované popkultúrou. Za zmienku stojí napríkad Kozmodrom, DinoPark, Hrad, Vila, Mestečko či Cementáreň. Toto všetko sa nachádza na návrhoch mapy, ktorá má vyjsť už v najbližších mesiacoch.

Samotný ostrov kombinuje dvojicu prostredí. Zatiaľ čo vrch mapy a vrcholky kopcov na juhu sú zasnežené, južná časť mapy je skôr trávnatá. Prechádza ňou väčšia rieka a môžeme preto čakať hromadu mostov.

V hre by sa potenciáne mohlo objaviť nočné počasie, zmienky o ktorom sa objavili v pomerne nedávnom update PUBG Mobile 0.9.5. Takto by v prípade, že by sa mapa dostala von skôr, mohli na Dihor Otok konať halloweenske párty. Samozrejme by mohli byť aj na ďalších mapách a je vlastne veľmi vysoká pravdepodobnosť, že tomu tak bude.

Na Reddite sa pre zmenu objavili zmienky o novom hernom režime Conquest, ktorý funguje prakticky rovnako ako v Battlefielde či Call of Duty – musíte so svojim tímom získať čo najväčšie množstvo územia a pritom brániť nepriateľom, aby vám ho zaberali oni.

Okrem novej mapy a režimu by do hry mala podľa dataminingu pribudnúť C4, ako aj nové auto ponášajúce sa na Chrobák, Volkswagen Beetle.

PUBG VW Beetle

via PUBGGamers

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *