MXGP Pro prezentuje svoj nový areál Compound

MXGP Pro
MXGP Pro, to nebude len ďalšie pokračovanie zabehnutej značky od Milestonu. Novinka toho so sebou prinesie viac, vrátane podpory Xbox One X, realistickej fyziky a nového areálu Compound.

Práve ten sa nám prezentuje v samostatnom traileri, z ktorého je už jasné, že Compound nebude len ďalšie nudné trénovacie stredisko. Naopak to bude open-worldový región uprostred lesa, kde si budeme môcť vyskúšať novú fyziku v praxi. V zajatí blata budeme skákať, prešmykovať a dokonca si môžeme aj zazávodiť na niektorej z dvoch tratí, ktoré sa v areáli nachádzajú. Natrafíme tu na jednu veľkú MX trať a jednu menšiu SX trať, kde môžeme vyzvať do závodenia súperov ovládaných AI. Stredobodom pozornosti potom bude stan.

Celkovo nás tvorcovia lákajú na 6 vecí, ktoré si budeme môcť vyskúšať. Je to napríklad závodenie na zablatenej trati počas dažďa, akrobaciu počas skákania, brzdenie alebo rezanie zákrut. Celkovo sa teda dá povedať, že pôjde o jednu z najzaujímavejších noviniek hry. Samotné MXGP Pro vychádza 29. júna/června na Xbox One, PC a PS4.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár