Sledujte predstavenie exkluzivít v Xbox Game Showcase dnes od 17:00

Xbox Series X Capcom

Dnes nastal veľký deň pre xboxerov. Microsoft už dnes plánuje ukázať viacero pripravovaných exkluzivít pre novú generáciu konzol Xbox na čele s Xbox Series X. A čakajú nás viac ako 2 hodiny livestreamu!

Livestream bude rozdelený na dve časti. Prvá časť začína o 17:00 s Geoffom Keighleym a kľúčovou súčasťou tohto eventu bude Halo Infinite. Mali by sme uvidieť prvý gameplay, ako aj potvrdenie niektorých noviniek, o ktorých sa intenzívne špekuluje. V hre by sme totiž podľa nepotvrdených informácií mali zažiť otvorený svet a hra by mala byť pripravená na pridávanie nového príbehového obsahu, čo by bolo v prípade série Halo absolútnou novinkou (ak teda nepočítame DLC do stratégií Halo Wars).

Tento livestream sa určite oplatí sledovať aj z dôvodu, že pokračuje aj po Xbox Games Showcase. Tá bude livestreamovaná aj samostatne a začína o 18:00 nášho času. Odkazy na obe videá môžete vidieť nižšie. Podľa špekulácií by sme mohli okrem hier ako Halo Infinite, Hellblade II alebo Forza Motorsport vidieť aj zábery zo zatiaľ neohlásených hier a exkluzivít, vrátane istého titulu od Konami. Reč tiež padla na sériu Ninja Gaiden, ktorá nejaký čas vychádzala exkluzívne na Xbox 360 a pôvodnú Xbox konzolu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

 1. Darkside píše:

  velmi slaba konfera 🙁 cgi vsade

 2. MasterBoxOne píše:

  Škoda toho Halo, vyzerá ako keby to bolo hráte na xbox 360 a celkovo slabá konferencia

 3. StriderCZ píše:

  Po poslední konferenci MS, která by se měla spíše přejmenovat na Game Pass Showcase, jsem došel k názoru:
  Pokud chceš nádherné excluzivky od Sony, kup Playstation
  Pokud chceš nádherné excluzivky od Nintenda (nebo cestuješ), kup Switch
  Pokud chceš Game Pass (a nechceš nebo nemáš na herní PC) kup Xbox.

  Celkově, když vezmu hry a tak, tak není velké nadšení, ani zklamání, ALE: vadí mi, že MS (a Phill) v lepším případě mlží, v horším lžou, opakovaně porušují sliby, mění pravidla.
  Prostě ne hráč je centrem dění, ale Game Pass (zejména ten na počítači, kde mají potenciál k oslovení stamilionů hráčů). Kdyby tohle řekli na férovku, neměl bych s tím problém.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *