2. Season Pass Tekken 7 uzavrie Negan z the Walking Dead

Tekken 7

Tekken 7 je tu s nami už od roku 2017. Druhým rokom fungovania sa dostáva aj do jeho druhej sezóny, ktorú si samozrejme bojovníci musia zaplatiť. Prvý Season Pass už dávno vypršal.

Season 2 prináša nové herné mechaniky ako odrážanie sa od stien alebo zmena herného menu. Tým najpodstatnejším sú samozrejme nové postavy s ich levelmi. Dokopy ich je 6.

Namco Bandai najnovšie oznámilo kto uzavrie túto šesticu. Pôjde o Juliu Chang a momentálne najdrsnejšiu postavu zo seriálu The Walking Dead menom Negan. 
Ten, čo má baseballku omotanú ostnatným drôtom.

Julia je streamerka a Negan ťa podreže nožom.. zaujímavý vývoj hry

Aby sa nepovedalo, prinášame aj zoznam doteraz vydaných postáv, ktoré sú samozrejme dostupné aj samostatne v podobe DLCčiek. To v prípade, že sa ti nechce platiť za celý Season Pass 2.

  • Anna Williamns
  • Lei Wulong
  • Marduk
  • Armor King
  • ?Julia Chang
  • ?Negan
Trailer všetkých postáv sezóny 2 dokopy

Posledné dve postavy, Julia a Negan vychádzajú 28. februára. Ak si kúpiš Season Pass 2 namiesto všetkých postáv samostatne, ušetríš niečo okolo 30 eur a to sa oplatí.

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *