Blíži sa South Park DLC From Dusk till Casa Bonita

Druhú časť úžasnej 2D RPG adventúry so superhrdinami South Parku už máš zrejme dohratú. Ubisoft preto koncom tohto mesiaca vydáva príbehové DLC inšpirované dielom seriálu 7-mej série a 11-tej Casa Bonita. Túto dokonalú epizódu si môžeš pozrieť s českým dabingom na TopSeriáloch alebo originál na South Park Studios stránke. Casa Bonita je rodinná (skutočná) mexická reštaurácia v Colorade. Taký Disneyland mexických restaurací.

Casa Bonita, Casa Bonita zároveň sranda i jídlo je.

Príbehové DLC do hry South Park: The Fractured But Whole prinesie novú okultistickú classu a príbeh zameraný na únos Mysterionovej sestry. Zároveň sa do tvojho tímu pridá gotička Henrietta, aby ste spolu porazili trápnych upírich emákov. Následne sa ju dá použiť aj mimo priestorov Casa Bonity, teda aj v South Parku.

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 18. júla 2018

    […] veľkom DLCčku z prostredia reštaurácie Casa Bonita si tvorcovia na konci tohto mesiaca (júl) chystajú nový a desivejší obsah. Idylický letný […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *