Skúsime zachrániť kemp pre postihnuté deti s novým South Park DLC

Po veľkom DLCčku z prostredia reštaurácie Casa Bonita si tvorcovia na konci tohto mesiaca (júl) chystajú nový a desivejší obsah. Idylický letný kemp pre postihnuté deti Lake Tardicaca je ohrozený, keďže vychovávatelia zmizli. Kemp ste mohli spoznať v diely Crippled Summer alebo v češtine Zmrzačený léto

Bring the Crunch South Park DLC

Pripravované DLC bude obsahovať okrem nových lokácií kempu aj zatiaľ nepredstavenú classu ,,Final girl“. Samozrejmé sú nové zbrane použiteľné aj mimo mapy Lake Tardicaca kempu.

Majitelia season passu si už môžu mydliť mrzácke ruky a všetci ostatní by si mali z invalidného dôchodku odložiť 12 dolárov. Príbehové DLC do hry South Park: The Fractured But Whole ,,Bring the Crunch“ vychádza 31 júla.

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *