Microsoft nemá pocit, že by Xbox One X mal dostať 6 launch exkluzivít

Xbox One X Exclusive

Keď Microsoft oznámil odklad Crackdown 3, aby ho vylepšil, fanúšikovia toto oznámenie vzali s pochopením, mediálna obec to ale vzala po svojom a okamžite prichystala novému Xboxu ľadovú sprchu.

Kým niektorí skritizovali Microsoft za to, že nový Xbox teraz vyjde bez AAA launch titulu, niektorí, ako napr. Matt z VG247, sa nechali počuť, že Microsoft musí predať Xbox Amazonu, aby ho zachránil. Jeho argumenty však boli úsmevné. Na jednu stranu nadával na odklad Crackdownu 3. Už v ďalšom odseku ale vravel, že to je vlastne jedno, pretože Crackdown 3 by aj tak nezvýšil predaje konzoly.

K veci sa teraz vyjadril aj Mike Ybarra. V rozhovore pre Eurogamer povedal, že Xbox One X nepotrebuje 6 launch exkluzivít na to, aby bol z neho megahit. Podľa jeho slov je totiž Xbox One X určený pre tých, ktorí si chcú užiť nekompromisný konzolový zážitok a nie pre tých, ktorí sa potrebujú „pototo“ z každej exkluzivity. Vraví, že hráčov nadchne každá exkluzivita, bez ohľadu na to, kedy vyjde. Všetky sú zároveň určené pre Xbox One a tak je len na hráčoch, čo ich presvedčí prejsť o level vyššie.

Už teraz má Microsoft prichystaných niekoľko hier, ktoré budú vyzerať na Xbox One X skvelo. Napríklad Battlegrounds, Forza Motorsport 7, Super Lucky’s Tale, State of Decay 2, Sea of Thieves alebo Crackdown 3. Plus má Microsoft v príprave ďalšie hry, ktoré nám spestria najbližšie mesiace – napríklad Cuphead.

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Co se týče Crackdownu, jsou obavy o jeho kvalitě. Četl jsem spoustu rozporuplnyých komentářů, a tak si myslím, že by se mohla opakovat situace s Quantum break a podobně.

  2. Petr píše:

    Bylo by fajn, kfyby na svět prosákly nějaké spekulace o ReCore 2 ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *