Microsoft vypredal Xbox One „Project Scorpio Edition“ za 1 hodinu

Launch predobjednávok Xbox One X sa ukázal byť úspešný! Microsoft totiž oficiálne zahájil predobjednávky pre nový Xbox One X a zároveň aj pre jeho limitovanú edíciu „Project Scorpio Edition“.

Táto jedinečná limitovaná edícia, ktorá sa bude dať objednať len do vypredania zásob, bola v USA vypredaná už za 1 hodinu od zahájenia predobjednávok. Konzola bola vypredaná u všetkých veľkých predajcov ako Gamestop, BestBuy, Amazon či priamo Microsoft Store. Rekord drží Amazon, kde bola konzola vypredaná behom 25 minút. Nakoniec sa ako-tak držia dva obchody, Walmart a Target, ale aj tam je otázkou, než ukazovateľ dostupnosti zahlási červenú.

Z toho, ako sa ľudia idú potrhať za Xbox One X „Project Scorpio Edition“, zostal prekvapený aj samotný Microsoft. Podľa Aarona Greenberga rátali s tým, že zásoby vystačia na týždeň. Zjavne však nestačili ani na pol hodinu (viď Amazon). Stále hovoríme však len o (ne)dostupnosti v USA, na Slovensku sa predobjednávky na Project Scorpio ešte len začali prijímať.

via WindowsCentral; WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    tak videl som scorpio edíciu len na alze a MS store, inak nikde.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *