The Outer Worlds bude vylepšené pre Xbox One X aj PS4 Pro

The Outer Worlds Key Art

V uplynulých dňoch sa na internete objavilo vyhlásenie, že The Outer Worlds od štúdia Obsidian nebude vylepšené na PS4 Pro, ale len na Xbox One X.

Šlo by tak už o druhú hru z dielne štúdia patriaceho Microsoftu, ktoré sa dočká vylepšení len na jednej z dvoch powerhouse konzol. Prvou bol totiž titul We Happy Few, ktorý bol síce vylepšený na Xbox One X, kde beží v 4K, ale o vylepšeniach pre PS4 Pro nepadlo ani slovo. Vyzeralo to, že nás podobná situácia čaká aj v prípade The Outer Worlds, no nie je tomu tak.

Potvrdil to vydavateľ hry Private Division (vlastnené 2K / Take-Two). Na Twitteri už potvrdil, že hra využíva 4K textúry a natívne 4K rozlíšenie na PC a Xbox One X. Na PS4 Pro hra pobeží v rozlíšení 1440p a využije upsampling na 4K. Vydavateľ vraví, že Outer Worlds vyzerajú skvelo na všetkých troch platformách. Rovnako tak bude hra bežať v 30fps na oboch platformách.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *