Xbox One X sa bude dať postaviť na výšku

Xbox One X Vertical

Ako jeden z mnohých záujemcov sa aj ja snažím zistiť si čo najviac informácií o Xbox One X. Jednak preto, aby som sa vzdelal a jednak preto, aby som sa o prípadné zaujímavosti s vami podelil. Ale veď to viete. No viete, že sa Xbox One X bude dať postaviť na výšku?

Microsoft tejto možnosti nevenoval prakticky žiadnu pozornosť a vždy, keď doteraz ukazoval Xbox One X, tak ho v zásade zobrazil v ležatej polohe. Túto vec si zrejme všimli viacerí a vyvolalo to diskusie, že či bude Xbox One X vôbec možné postaviť na výšku. Na túto možnosť sme sa teda opýtali priamo Microsoftu.

Ten nám obratom potvrdil, že Xbox One X sa bude dať postaviť na výšku s pomocou stojanu. Bude sa však jednať o iný stojan, než aký je dostupný na trhu už dnes pre Xbox One S. Dôvodom je mierne odlišný dizajn konzola. Plus je možné, že sa tu Microsoft odrazí od faktu, že 6-teraflopové monštrum je treba niečim doladiť. Ako to ale bude vyzerať, uvidíme v priebehu pár mesiacov. Cena vertikálneho stojanu pre Xbox One X nie je známa.

Xbox One X Vertical

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *