Watch_Dogs 2 už budúci týždeň čaká Párty mód, ohňostroje a paintball

Watch_Dogs 2 Human Conditions DLC

Na Ubisoft môžete nadávať, koľko chcete, môžete ho neznášať, no je treba uznať, že niektoré jeho hry stoja za to. Osobne som si Watch_Dogs 2 zamiloval a Ubisoft zo mňa spravil fanúšika série až na druhý pokus – keďže jednotka nebola taká dobrá.

Watch_Dogs 2 ponúkol v tej dobe veľmi dobrý singleplayer, v ktorom sa dalo zabaviť na tone akčných a zábavných misií, ktoré veľakrát skrývali popkultúrne odkazy. Hra však ponúka aj multiplayerové prvky, ako napríklad možnosť náhodne sa infiltrovať niekomu do hry alebo s nimi kľudne hrať multiplayerové režimy. Lenže ten najväčší online update pre Watch_Dogs 2 príde budúci týždeň.

Hra totiž dostane úplne nový Party mód pre 4 hráčov, ktorý umožní hrať hru kooperačne so štyrmi kamarátmi. Bezplatný update umožní hráčom odštartovať buď verejný alebo súkromný gameplay, v ktorom sa môžete vyblázniť v uliciach San Francisca a blízkeho okolia. Pretože ani GTA Online ma osobne nepobavilo tak, ako jazda hacknutým vysokozdvižným vozíkom po meste.

Party mód umožní až štvorici hráčov hrať režimy BountyInvasionLoot TruckZávodyShowdownMan vs. Machine súboje a DedSec Virus eventy. Update vychádza 4. júla/července na Xbox One, PS4 a PC. Takže aj keď má hra dohodu so Sony, tak update vychádza všade v rovnaký čas. Hra tiež obdrží špeciálny event pri príležitosti Dňa nezávislosti. San Francisco bude plné ohňostrojovpaintballu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *