Microsoft ukáže aspoň tri úplne nové hry a odprezentuje Project xCloud v praxi

Xbox E3 2018

Už túto sobotu sa herný svet výrazne zmení po tom, čo Microsoft odštartuje veľtrh E3 2019 so svojou konferenciou.

Samozrejme, plánov pri takýchto podujatiach je veľmi veľa a hoci sú dnes mnohé ešte v utajení, tých tajomstiev je toľko, že niektoré priebežne presakujú na internet. Napríklad, že ďalší Watch_Dogs umožní hrať za ktorékoľvek NPC.

No a potom je tu známy insider Brad Sams, ktorý v posledných mesiacoch toho priniesol veľa, pokiaľ ide o budúci hardvér. Prezradil napríklad všetko ohľadom Xbox One S All-Digital Edition, poodhalil fialový Xbox One S Fortnite Bundle a v neposlednom rade nám priblížil problematiku next-gen konzol.

Najnovšie, po rozprávaní sa s viacerými pracovníkmi Microsoftu, priniesol svoj zoznam očakávaní od vyše dvojhodinovej E3 konferencie. Okrem viacerých vecí, ktoré sú teraz vnímané ako samozrejmosť, stojí za zmienku napríklad, že Microsoft chce ukázať aspoň tri úplne nové exkluzívne značky. Okrem toho by sme vraj mohli čakať nové DLC pre State of Decay 2 a Forzu Horizon 4, informácie k Age of Empires. Možno sa dočkáme oznámenia nového Fable. Headlinerom prezentácie bude Gears 5.

Zaujímavosťou je aj napríklad, že uvidíme gameplay Halo Infinite z PC, aby sme mali prehľad o next-gen grafike hry. Ďalej sa dozvieme niečo viac k Game Passu pre PC, kde by sme mali čakať novú aplikáciu s krycím názvom Garrison. Okrem toho, PC Game Pass bude súčasťou Xbox Game Pass Ultimate členstva, ktoré za 14,99€ mesačne kombinuje Xbox Game Pass a Xbox Live Gold. Keďže však zlaté členstvo na PC nie je potrebné, tam Gold nahradí práve PC verzia služby.

Finálnou novinkou má byť Project xCloud. Microsoft chce prezentovať službu v praxi a nebude zachádzať do hardvérových parametrov. Podľa informácií však už teraz svojim výkonom prekonáva Google Stadiu a jej 10,7 teraflopov. V konečnom dôsledku však bude dôležitejšia cena, dostupnosť a ponuka hier.

via Thurrott

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *