Microsoft odhalil svoje E3 zľavy a špeciálny Xbox One S Fortnite balík

Ako to už v čase E3 býva, Microsoft aj tento rok oznámil špeciálne akcie a zľavy, ktoré by sa mali pretaviť aj do akčných ponúk tunajších obchodov.

V rámci tohtoročných E3 zliav plánuje Microsoft znížiť ceny svojich konzol na rôznych trhoch. Pôjde však o skôr tradičné zľavy v podobe 100$ zľavy na Xbox One X a 50$ zľavy na Xbox One S bundle s hrami, Xbox One S All-Digital Edition a na čerstvo predstavený Xbox One S Fortnite Battle Royale Special Edition Bundle. O ňom viac nižšie.

Okrem toho v rámci E3 týždňa dostaneme zľavy až 75% na vybrané, ako aj zľavy na novinky typu Mortal Kombat 11, Sekiro: Shadows Die Twice alebo Tom Clancy’s The Division 2. Zľavy sa budú týkať aj first-party titulov z dielne Xbox Game Studios, ako napríklad Forza Horizon 4, Sea of Thieves: Anniversary Edition, State of Decay 2 či Gears of War 4.

Takisto nebudú chýbať ani 10$ zľavy na všetky ovládače. Platí to aj o ovládačoch, ktoré ste si navrhli a dali vyrobiť cez Xbox Design Lab, ich cena bude teraz začínať na 64,99$.

Všetky tieto zľavy majú byť aktívne ako u kamenných predajcov, tak priamo na stránke Microsoft Storu a teda zľavy sa budú týkať aj hier priamo v ponuke obchodu na konzoli Xbox alebo v počítači s Windows 10. Zľavy majú trvať od 7. do 17. júna/června.

Xbox One S Fortnite Battle Royale Special Edition Bundle

Tento nový špeciálny balíček sme mali možnosť vidieť pred pár dňami. Pôjde o klasickú 1TB konzolu Xbox One S v špeciálnom fialovom prevedení a fialovým ovládačom. Tento balíček bude ponúkať kozmetickú sadu Dark Vertex do hry Fortnite, ktorá zahŕňa outfit (Legendary), glider (Epic), pickaxe (Rare) do režimov Battle Royale a Creative Mode, ako aj 2000 V-Bucks, mesačné zlaté členstvo Xbox Live Gold a Xbox Game Pass.

Dostupný bude od 7. júna/června 2019, pričom jeho cena je stanovená na 299 dolárov.


PC zľavy

Microsoft sa dohodol aj so svojimi PC partnermi ako aú ASUS, Razer a MSI. Okrem zliav na herné notebooky a PC až do 500$ budú v zľavách aj FreeSync displeje, kompatibilné aj s Xbox One S a One X konzolami. Zlacnené tiež bude príslušenstvo pre PC a Xbox od výrobcov Astro, Seagate, Turtle, Beach a Hyperkin.

No a napokon, zlacnený bude aj oficiálny merch Xbox Official Gear a to až o 60%.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *