Tento mesiac máte poslednú možnosť stiahnuť si Minecraft: Story Mode – aj keď ho vlastníte


Krach štúdia Telltale so sebou priniesol kopu smútku, keďže hier ako The Wolf Among Us 2 sa už jednoducho nikdy nedočkáme. Štúdio navyše sťahuje hry aj z ponuky Xbox Store.

Presnejšie, Mojang oznámil, že na žiadosť vydavateľa tento mesiac stiahne všetky epizódy Minecraft: Story Mode Season One a Season Two z Xbox Store. Navyše, u oboch hier to znamená, že prístup k nestiahnutému obsahu stratia aj hráči, ktorí si hry kúpili, ale nenainštalovali na niektorú z platforiem, pre ktoré je dostupná: Windows, Mac, PS3, PS4, PS Vita, Wii U, Nintendo Switch, Xbox 360, Xbox One, Android a iOS.

Hráči, ktorí si chcú epizodický obsah raz a navždy stiahnuť, majú čas do 25. júna/června 2019. Po tomto dátume zmiznú hry zo serverov Microsoftu a ďalších.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Jorgurtik píše:

    Já sám nechápu! Přitom MS vždycky stáhla ze Store. Zbytek ti kteří hry vlastní měly ponechat ne? Začíná zlý MS vracet k hrobě? 🙁

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *