Tiež ste si mysleli, že Minecraft: Story Mode skončí 5. epizódou? Nebude to tak

Minecraft Story Mode Episode 5

Už budúci týždeň bude zavŕšený dej Minecraft: Story Mode tým, že vyjde piata epizóda. Avšak ako teraz tvrdia tvorcovia z Telltale Games, tak spolupráca medzi nimi a Microsoftom sa vyvinula pozitívne, čoho výsledkom je aj fakt, že Epizóda 5 nebude posledná. V skutočnosti nás čakajú ešte ďalšie tri epizódy, 6, 7 a 8, ktoré budú priamo nadväzovať na epizódu „Order Up!“, ktorá vychádza v priebehu budúceho týždňa. Celkom to aj dáva zmysel, keďže finále Wither Storm sa odohralo už vo štvrtej epizóde a tak by bola piata epizóda skôr len takým zhrnutím udalostí po príbehu. Ale to sa zjavne nekoná.

Telltale Games už zároveň naznačili, čo môžeme od nových epizód čakať. Partia hrdinov bude skúmať nové a doposiaľ pre nich neznáme svety za hranicami toho ich sveta, pričom tieto epizódy budú vydané ako dodatky pre prvú epizódu. Čo znamená, že na to, aby ich mohol človek začať hrať, musí mať aspoň prvú epizódu.

via XboxAchievements

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *