The Walking Dead: The Final Season dostane krabicovku od Skybound Games

the walking dead telltale

Telltale už síce nestihli dokončiť finálnu sezónu The Walking Dead, ale štafetu prevzali Skybound Games. Okrem toho, že pilne pracujú na dokončení poslednej sezóny, pripravujú tiež jej krabicovku.

Krabicové vydanie si aj napriek predčasnému koncu štúdia zachová jeho názov na obale, ktorý sa bude tentoraz ponášať v oranžovo-červených farbách. Sezóna bude pozostávať zo štyroch epizód, z čoho dve vydalo Telltale. O vydanie tretej epizódy sa už postaral Skybound, ktorý stojí za samotným komiksom.

Štvrtá a zároveň finálna epizóda s názvom „Take Us Back“ vychádza koncom budúceho mesiaca, 26. marca/března. Fyzická krabicovka, ktorá bude mať na disku všetky štyri časti, vyjde pre Xbox One, PS4 a Nintendo Switch v rovnaký deň. Jej cenu zatiaľ štúdio neoznámilo, avšak môžeme čakať, že bude niekde na úrovni digitálnej verzie.

via Skybound

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *